Korloy

Spoločnosť KORLOY založená v roku 1966 je lídrom na trhu s karbidovými reznými nástrojmi na trhu v Kórei. Riaditeľstvo spoločnosti je v hlavnom meste Seoul a továrne v mestách Cheongju a Jincheon. Exportuje svoje produkty do viac než 50 krajín celého sveta. Má celoštátnu predajnú sieť s predajnými miestami v siedmych najväčších mestách v Kórei. Výrobou svetoznámych kvalitných rezných nástrojov s pokročilými technológiami a odborníkmi KORLOY neustále vytvára technické inovácie, poskytuje lepšie výrobné technológie pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a letecký priemysel.

Korloy začal vyvážať výrobky v roku 1974 a urobil pozoruhodný pokrok s najnovšou technológiou, kreativitou ľudských zdrojov a najmodernejšími výrobnými zariadeniami. V roku 2008 bola firma vybraná ako najlepšia HRD Corporation (rozvoj ľudských zdrojov) a dosiahla obrat 50 miliónov USD.

SLS-TECHNACO je autorizovaný distribútor výrobkov KORLOY na Slovensku. Disponujeme plnou podporou výrobcu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás s dôverou obráťte (p.Martišík 041/50 70 846, resp. lukas.martisik@slstechnaco.sk).

http://www.korloy.com/eng/newproduct/pdf/050728/Z-max.pdf

logo korloy