Loctite

Priemyselné lepidlá a tesniace prostriedky

Loctite je uznávaným svetovým lídrom v technológii lepidiel a montáži pre priemysel, elektroniku, lekárske zariadenia a výrobu solárnej energie. Loctite ponúka kompletný rad produktov a systémových riešení v oblasti priemyselných lepidiel a tesniacich hmôt od návrhu a vývoja výrobku, cez výrobný proces a simulačné testy až po dávkovanie. Širokú ponuku vysoko kvalitných priemyselných lepidiel a tmelov Loctite je možné použiť všade tam, kde sú potrebné efektívne špecializované riešenia.

So značkou Loctite® a Teroson Vám ponúkame oveľa viac než len výnimočné produkty: poskytujeme účinné riešenia pre konkrétne problémy v rôznorodom priemyselnom prostredí.

Značka Loctite® je súčasťou portfólia spoločnosti Henkel od roku 1997 sa preslávila výnimočnosťou svojich lepidiel a tmelov. Od pôvodného vyvinutia jedinečnej anaeróbnej technológie pred viac než 50 rokmi sa produkty Loctite® stali životne dôležitými komponentmi v mnohých strojoch a produktoch, bez ktorých si ani nevieme predstaviť náš každodenný život.

SLS-Technaco Vám ponúka kompletný rad produktov značky Loctite® a Teroson. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás s dôverou obráťte.

K dispozícii je Vám p. Lopušanová (tel. číslo 041/50 70 831, resp. monika.lopusanova@slstechnaco.sk)

 

logo loctite